Obývací stěny

Obývací stěna je největší dominanta v domě. Obývací pokoj, jako srdce dění veškerého relaxačního života v obytném prostoru, musí splňovat různorodé požadavky, kladené svými uživateli.

To máme na mysli, když navrhujeme nábytek do prostor pro oddych, zábavu, nebo jen tak pro dobrý pocit z domova. Je velmi důležitý duch, který nábytek do obýváku vytváří. Jsme si toho plně vědomi, proto se nespokojíme jen se starým stylem nábytku, který jistě řadu z vás uspokojí, ale zaměřujeme se i na nové trendy v oblasti designu všech generací.
Životní styl uživatelů obytných prostor převádíme do realizace podle umístění, rozlohy a orientace daného obývacího pokoje. Respektujeme požadavek na skladovací prostory, jako jsou skříně různého typu, od vestavěných skříní, po malé samostatné skříně, či jednotlivé sektorové skříňky.

V současné době však většinou vítězí jednodušší styl, který dá vyniknout dekorativním předmětům. Jsme připraveni vám navrhnout jednotlivý doplňkový nábytek v podobě konferenčních stolků, poliček s vhodně zvoleným materiálem i barvou.

Vybavíme vám nové prostory, přebudujeme charakter stávajícího bydlení, či jen prostě doplníme drobnosti pro vaše pohodlí a pohodu.

Nábytek do obýváku vyrobíme v Topolanech (Vyškov), přivezeme k vám, namontujeme na místě a dořešíme případné vaše nové nápady.

Inspirujte se již zrealizovanými návrhy v naší GALERII.

   
TOPlist