Vestavěné skříně na míru v Brně a Vyškově

Naše firma TRUHLÁŘSTVÍ IVO STRAKA je dlouholetým výrobcem všech typů skříní, včetně vestavěných skříňí. Jsme schopni splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Zvlášť důležitý je pro nás individuální přístup ke každé zakázce. Důraz klademe na optimální a ergonomické řešení prostoru. K tomu používáme různé typy zásuvkových výsuvů a širokou škálu výrobků z drátového programu. Důležitá je též volba materiálu, ze kterého jsou vlastní skříně vyrobeny.

vestavena skrin horky rozkres 800x600Vybírat si můžete z materiálů všech dostupných výrobců, např. EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, PFLEIDERER atd.Hrany výrobků olepujeme ABS hranou, od předního českého výrobce firmy HRANIPEX, nebo originálními hranami, dodávanými dovozci lamina. Celý proces výroby probíhá na jednom místě, odkud se v rozloženém stavu odveze k zákazníkovi na montáž. Kování na posuvné dveře zásuvkové výsuvy i drátěný program, dodáváme od výrobců, jako jsou např. BLUM, HETTICH, HÄFELE, SALU atd.

vestavena skrin brno 003Do skříní zabudujeme osvětlení vnitřních prostorů dle požadavků zákazníků, nebo venkovní osvětlovací rampy. Světla se ovládají buď vypínačem, nebo mikrospínačem, který se aktivuje při otevření, či posuvu křídla. Je pro nás důležitá spokojenost zákazníka a proto provádíme servis našich výrobků i po delší době používání.

 

 

Navštivte naši FOTOGALERII pro větší inspiraci

   
TOPlist