Kancelářský nábytek zhotovujeme na míru

Každý člověk potřebuje ke své práci mimo jiné příjemné a optimálně řešené pracovní prostředí. Mnozí z Vás pracují v kanceláři, kde optimální výkon záleží na snadném přístupu ke všem pracovním pomůckám. Aby to byla pravda, je třeba navrhnout každé pracoviště přesně svému účelu.

 


A zde nastupujeme s atypickým řešením jednotlivých pracovišť. Při návrhu musíme zohlednit účel pracoviště a počet pracovníků. Vzhledem k ergonomii musí být jednoduše dostupná všechna pracovní místa. Zároveň materiál, ze kterého Vám nábytek vyrobíme, vytváří danou atmosféru pracoviště. Jistě je rozdílné pracovat na stole z laminátového materiálu, nebo ručně opracovaného a kvalitně povrchově upraveného dřevěného masivu. Pravděpodobně každý by rád zvolil pracovní stůl ze dřeva, s příjemně vyfrézovanými tvary hran. Umíme Vám ho vyrobit, ale je pravda, že do běžného kancelářského prostředí je trošku více cenově náročný. A takto je možno postupovat i u skříní, či zásuvných modulů.

Jsme rádi, že Vám můžeme vyrobit veškerý nábytek do kanceláře, či pracovny podle Vašich přání. Vždy jsme rádi, když na tvorbě návrhu spolupracujeme se zákazníkem společně. Je samozřejmostí, že Vám materiál pomůžeme vybrat a rozměry si sami naměříme. Na Vás zbývá jen ta příjemnější práce – vytváření vlastních představ, které Vám rádi zrealizujeme.

 

 

Navštivte naši FOTOGALERII

   
TOPlist