Vytváříme kuchyň na míru i s atypickým materiálem.

Vyrobíme Vám kuchyň přesně podle Vašich představ.

      

Každý obytný prostor, který používáme jako domov, má několik základních místností. Jednou z nich je jistě místo pro vytváření výtečných pokrmů a naplňování chuťových experimentů. Tímto místem rozumíme kuchyň, a když kuchyň u nás doma, tak kuchyň našich snů. Pořídili jste si ji již při koupě nového domu, nebo jste si vytvořili kuchyň svých snů sami v rekonstrukci, pak jste šťastni a jistě každý den oceňujete výhodu této možnosti.

Pokud však k těmto šťastlivcům nepatříte a potřebujete si teprve kuchyň svých snů splnit, nabízíme vám naše více jak 20-ti leté zkušenosti a kvalitní tým spolupracovníků, kteří dokáží v moderně vybavené stolárně vytvářet až neuvěřitelně vysněné kuchyňské komplexy.

Kuchyňské linky nevyrábíme jako výrobek k vaření. Daleko častěji přeměňujeme představu zákazníka do reality a se společnou prací během konzultace se necháváme vést vyráběním takového kuchyňského komplexu, který v konečném výsledku je přesnou představou zákazníka o vysněné kuchyni.

Proto je také samozřejmostí, že to, co je nutné pro společnou tvůrčí práci necháváme bez cenového zatížení a zákazník nám hradí pouze naši práci včetně montáže) a materiál, který jsme pro něj pořídili. Zcela vypouštíme z cenové kalkulace:

1. konzultace se zákazníkem (vždyť je to společná práce)

2. zaměření na místě (i přes naši odpovědnost za správné míry, věnuje nám zákazník svůj čas)

4. 3D vizualizace (bez podmětů a nápadů zákazníka nevytvoříme jeho sen)

4. kalkulace (je to jen na nás, jestli zákazník naši kalkulaci přijme)

Pokud se naši zákazníci po čase opět obrátí s možnou úpravou, nebo rekonstrukcí, vždy se snažíme vyhovět.

 

V momentě, že jsme se s vámi shodli na realizaci vašeho snu, nebrání již nic pro vyrobení a následné montáži Vaší kuchyňské linky a to obvykle do 2 – 4 týdnů, podle typu a náročnosti realizace.

Samozřejmě na to nejsme sami a již řadu let spolupracujeme s několika dobře prověřenými dodavateli. Vždy klademe důraz na variabilitu a různorodost sortimentu, který můžeme zákazníkovi nabídnout, aby se jeho sen mohl lépe realizovat.

Jedním z hlavní prvků, které ovlivňují design celého díla je bezesporu výběr materiálu.

Plošný materiál používáme od značek:

EGGER, KRONOSPAN, LUHOPOL, JAF HOLZ ……

 

Kování pro zásuvky a panty doporučujeme montovat:

BLUMM, HÄFELE, HETTICH …….

 

Dřezy instalujeme:

ALEUS, FRANKE ……

 

Hrany na laminátové desky ohraňujeme páskami ABS z firmy HRANIPEX.......

 

Dvířka montujeme:

foliovaná od firem TRACHEA, GRENA .....
lakovaná
laminová s ABS hranou

 

sporák SIEMENSElektrospotřebiče volíme podle přání zákazníka, doporučujeme však značky:

FAGOR a SIEMENS.

 

 

Kuchyně, nebo jen kuchyňské linky, které společně vyrobíme, mohou dělat pro svoji velkou životnost radost při vaření, přípravě speciálních pokrmů, ale především pro příjemnou atmosféru splněného snu.

Přejeme Vám, aby i Vy jste se mohli zařadit do velké skupiny našich spokojených zákazníků.

   
TOPlist